Windows 7 SP1 All Edition Update 2018 1DVD گردو

( 401002 )

ناموجود بدون مالیات.

Windows 7 SP1 All Edition Update 2018 1DVD گردو

  • تعداد دیسک : ۱ حلقه DVD
  • ناشر : شرکت گردو
  • دارای اتوران اختصاصی

شماره مجوز مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد: ۰۶۳۲۱۵ – ۰۱۰۷ – ۱۶

ویندوز ۷ سرویس پک ۱ تمام ادیشن ها آپدیت ۲۰۱۸

ویندوز ۷ یکی از بهترین سیستم عامل های مایکروسافت، از ابتدای تاسیس این شرکت تا حال حاضر است. سبکی، قابلیت های بی شمار، سادگی نصب، سرعت، زیبایی و ده ها خصیصه دیگر آن را تبدیل به پرطرفدارترین سیستم عامل دنیا کرده است.

در این نسخه از ویندوز ۷ همانند همیشه شما با بهترین انتخاب ها از سوی گردو مواجه اید. این نسخه شامل آخرین سرویس پک ویندوز ۷ یعنی سرویس پک ۱ به همراه Internet Explorer 11 و آخرین آپدیت هایی است که برای این ویندوز ارائه شده است.اکتیویشن این ویندوز به صورت خودکار و در طی مراحل نصب صورت می گیرد بنابراین بعد از نصب آن نیازی به اکتیو کردن نخواهید داشت.

از آنجائیکه در حال حاضر درگاه USB3 به صورت استاندارد بر روی اکثر مادربردها و لپ تابها وجود دارد، در این نسخه از ویندوز درایورهای USB3 سازگار با اکثر مدلهای موجود در بازار قرار داده شده است تا درصورتی که سیستم شما مجهز به این درگاه پر سرعت بود بعد از نصب ویندوز نیازی به نصب درایور اختصاصی آن نداشته باشید و بتوانید به سرعت از مزایای این درگاه، پس از نصب ویندوز بهره ببرید.

علاوه بر ویندوزها در این مجموعه آموزش کامل نصب ویندوز۷ و آموزش نکات مربوط به ویندوز به صورت تصویری در یک فایل PDF قرار داده شده است که با خواندن ان می توانید اطلاعات خود را کامل کنید.

محتویات بسته:

ویندوز ۷ سرویس پک ۱ تمام ادیشن ها آپدیت ۲۰۱۸

Windows 7 SP1 Ultimate 32&64bit Latest Update 2018
Windows 7 SP1 Professional 32&64bit Latest Update 2018
Windows 7 SP1 Home Premium 32&64bit Latest Update 2018

Windows 7 Activator
Farsi Language

DVD
1