Majestic W-20 Webcam

ناموجود بدون مالیات.

وبکم Majestic W-20

در دنیای امروز که اینترنت ها به سرعت مطلوبی رسیده اند و می توان با آنها به مکالمات تصویری پرداخت، داشتن وبکم نیازی الزامی برای هر فرد دارای کامپیوتر می باشد. البته وب کم استفاده های دیگری نیز دارد، شاید شما بخواهید در محل کار خود یک ویدیو کنفرانس داشته باشید، یا حتی در استفاده های حرفه ای تر، می توانید برای کارهای انیمیشن سازی موشن گرافی آنرا استفاده کنید که برای اینکار وب کم مورد نیاز شما باید دارای کیفیت تصویر بالایی باشد.

شما می توانید با استفاده از وبکم Majestic W-20 ویدئو چت انجام دهید و حتی عکس هم بگیرید، البته عکس گرفتن نه به معنای عکاسی کردن. این وبکم دارای یک میکروفون نیز می باشد که می تواند صداها را همزمان با تصویربرداری با کیفیتی قابل قبول ضبط کند. این وبکم ، از طریق یک کابل USB2.0 و یک کابل انتقال صدا، به سیستم شما متصل می شود و اینچنین می توانید از آن استفاده کنید.

البته در دنیای امروز، ما شاهد این هستیم که اکثر لپتاپ ها دارای WebCam می باشند و نیازی به خرید یک وبکم جداگانه نیست. با این وجود وسایل و سیستم هایی نیز هستند که برای برقراری ارتباطات تصویری نیاز به این محصول دارند. بهترین کاربردی که می توان برای وبکم ها مثال زد، استفاده از آن ها برای تماس های تصویری است که در نرم افزار هایی مانند Skype و… برقرار می شوند.

با سیم
USB2
درای چراغ