Hoco B27 15000mAh 2Port Power Bank

  • بدنه پلاستیک ABS+
  • ظرفیت 15000 میلی آمپر
  • دوپورت
  • نشانگر میزان شارژدیجیتال با پنل عددی LCD

ناموجود بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

پاور بانک 15000 میلی آمپر هوکو Hoco B27

بسیار پیش آمده که شارژ گوشی شما در یک گردش دسته جمعی یا مسافرت ها تمام شده. یا حتی در خانه شارژ گوشی شما تمام شده ولی تمام پریز های برق اشغال شده بودند. در این مواقع است که باید عطای گوشی خود را به لقای آن ببخشید و تا مدتی از آن استفاده نکنید. برای همین پاور بانک ها به بازار آمدند تا خیال شما را از این لحاظ راحت کنند. پاوربانک ها در حقیقت باطری هایی هستند که انرژی را در خود ذخیره می کنند و زمانی که نیاز دارید گوشی خود را شارژ کنید، از طریق باطری خود گوشی شما را شارژ می کنند. این شارژر های همراه مخصوصا برای افرادی که مدام به مسافرت می روند بسیار کارآمد است. پاوربانک Hoco B27 از شرکت Hoco یک پاوربانک خوب و مناسب برای بسیاری از افراد است.

Hoco B27 یک پاوربانک با ظرفیت 15000 میلی آمپر بوده و که متریال ساختار آن پلاستیک مرغوب +ABS می باشد. مواد بکار رفته از کیفیت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار بوده اند که به سبب آن پاوربانکی با مقاومت بالا در برابر ضربه و جذب خط و خش شکل داده اند. خلاقیت مهندسان کمپانی هوکو در طراحی و ساختاری منحنی شکل سبب شده تا علاوه بر زیبایی، در حمل و نقل نیز راحت تر باشد.

این پاوربانک دارای دو پورت خروجی USB می باشد که یکی از آنها یک آمپر و دیگری دو آمپر می باشد. همچنین این پاوربانک می تواند با طراحی جالبی که دارد بعنوان چراغ مطالعه شما هم مورد استفاده قرار گیرد.این چراغ در بالای پاوربانک قرار گرفته و قابلیت تنظیم زاویه دارد. در دل این پاوربانک هوکو یک باتری لیتیومی A+ بکار برده که به سبب آن عمر باتری پاوربانک و بازدهی آن را  تا حدچشمگیری افزایش داده است.

برای شارژ کردن خود پاوربانک نیز یک درگاه میکرو یو اس بی با شدت جریان 2 آمپری تعبیه شده است.پاوربانک HOCO B27 دارای یک نمایشگر LCD بوده که وظیفه ی نشان دادن وضعیت باتری باقی مانده ی داخل پاوربانک را بر عهده دارند.

282 گرم
پلاستیک مرغوب +ABS
درای چراغ قوه برای مطالعات
15000 میلی آمپر ساعت
5 ولت
5 ولت
2 آمپر, 1 آمپر
2 آمپر
کابل میکرو یو اس بی