دوربین ورزشی Sports Cam

( 122172 )
  • قیمت مناسب
  • محافظ ضد آب
  • صفحه نمایش ۲ اینچی
  • وسایل جانبی کامل

ناموجود بدون مالیات.

دوربین ورزشی Sports Cam

اگر اهل ورزش هستید و یا کارهای هیجان انگیز زیادی انجام می دهید، پس حتما برای ثبت آن ها نیز دغدغه خواهید داشت. فیلم برداری از خیلی از صحنه ها و لحظات گاه غیر ممکن است و نیاز به وسیله ای دارد تا به طور اخص آنچه را که شما می خواهید را ضبط کند. ورزش هایی مانند پارکور ، قایق سواری ، کوهنوردی و… که نیازمند تمرکز نسبتا بالایی نیز هستند و تمامی حرکات شما باید در آن ها حساب شده و کنترل شده باشد، جایی برای نگه داشتن دوربین های فیلم برداری بزرگ را برای شما باقی نمی گذارند.

غیر از این مطلب، برای انجام بسیاری از کارها در اکثر فعالیت های ورزشی ، نیاز دارید که تمام عضلات و اعضای بدن خود را درگیر کنید، بنابراین دیگر امکان در دست گرفتن دوربین را نخواهید داشت. راه چاره ای که برای شما در نظر گرفته شده است تا به فیلم برداری و… بپردازید، استفاده کردن از دوربین های کوچکی است که با امکاناتی که می توان به آن ها افزود، نتیجه مطلوبی را از فیلم برداری و یا حتی عکس برداری به شما می دهند. دوربین ورزشی Sports Cam از نمونه این محصولات است که می توانید به سادگی آن را مورد استفاده قرار دهید.

شما می توانید با استفاده از پایه هایی که بر روی دوربین ورزشی Sports Cam تعبیه شده اند، و همچنین لوازم جانبی آن که قابل تهیه می باشند، دوربین را در حالات و موقعیت های گوناگونی قرار داده و از آن استفاده کنید. (گفتنی است که همراه با این محصول تعدادی پایه و گیره موجود است که این لوازم در عکس ها قابل مشاهده هستند.) شاید یکی از پر کاربرد ترین این حالت ها، استفاده از دوربین روی سر باشد که در این حالت می توانید به شکلی زاویه ی دید خود را ثبت کنید که حالتی اول شخص را به بیننده منتقل کند و سپس آن را به نمایش در آورید، البته برای انجام این امر، باید از لوازم جانبی مخصوص استفاده کنید.

دوربین Sports Cam دارای یک صفحه ۲ اینچی می باشد که تمامی فیلم های ضبط شده و عکس های ثبت شده ی خود را می توانید از طریق آن مشاهده کنید. این دوربین ورزشی تصاویر را با زاویه ای تقریبی ۱۴۰ درجه ای برای شما ثبت و ضبط می کند.باتری این محصول ظرفیتی معادل ۹۰۰mAh دارد که حدود ۱٫۵ ساعت شارژ را حفظ می کند.

بر روی Sports Cam یک درگاه Micro USB برای شارژ و انتقال داده و یک پورت برای Micro SD موجود است که می توانید از آن ها بهره گیرید. بخاطر داشته باشید که دوربین به خودی خود ضد آب نیست و برای اینکه آن را در برابر آب مقاوم سازید، باید از محافظی که روی آن قرار گرفته شده است استفاده کنید، چراکه این محافظ را می توان باز کرد.

از دیگر ویژگی ها و قابلیت هایی که در این محصول بسیار به چشم می آید، قیمت مناسب آن است. شما می توانید این محصول را با همان قابلیت های دوربین های معروف GoPro داشته باشید، اما قیمتی بسیار کمتر را هزینه کنید. البته دور از انتظار نیست که برخی از ویژگی های دوربین های GoPro از نظر کیفیت فیلم برداری و بدنه ، آپشن و… در این دوربین ورزشی وجود نداشته باشد، اما طبیعی است که باتوجه به قیمت ، این پایین ترین بودن کیفیت توجیه پذیر است.

آب
900mAh
1.5 ساعت
محافظ ضد آب ، گیره و لوازم نگهدارنده