هندزفری طرح Sony NS-10

( )

20,000 تومان بدون مالیات.

این هندزفری طرح محصولات سونی بوده و کیفیت محصولات ارجینال را ندارد.

ایرفون Sony NS-10 به دلیل طراحی زیبا و خوبی که دارد، به خوبی در گوش جای گرفته و در استفاده طولانی مدت گوش را اذیت نمی‌کند. این محصول به شکلی است که صداهای اضافی محیط را تا حدود زیادی کم می کند و باعث بهتر شنیده شدن موسیقی و به طور کلی صدا می شود. وضوح صدای ایرفون سونی Sony NS-10 بسیار مطلوب است و آنچه را که شما از یک ایرفون بخواهید، برآورده می سازد.

لازم به ذکر است که صدای ایرفون Sony NS-10 به لطف بلندگو هایش موسیقی را با کیفیت استریو برای شما پخش می کند. بنابراین صدایی که می شنوید بسیار طبیعی تر است، چرا که تفاوت منبع تولید صدا را به راحتی متوجه می شوید. اگر در این باره بخواهیم مثالی ساده بزنیم، باید به یک گروه موسیقی اشاره کنیم که شما با گوش دادن به آن ها می توانید به راحتی تفاوت صدای آلات موسیقی مختلف به کار رفته در آن را متوجه شوید.

طول هندزفری سونی مدل NS-10 برابر با ۱۲۰ سانتی متر است که بسیار مناسب بوده و نیاز شما را برآورده می کند، چراکه نه کوتاه است و نه خیلی بلند، بنابراین می توان گفت که انداره و طول مناسبی دارد و مشکلی از بابت آن نخواهید داشت.

هندزفری طرح Sony NS-10

شما می توانید با استفاده از کلید تعبیه شده روی ایرفون، تماس های خود را وصل کنید و سپس با همین دکمه آن ها را قطع کنید. ایرفون Sony NS-10 تقریبا با تمام گوشی ها و تلفن های همراه سازگار است و قابل استفاده می باشد. این محصول دارای یک جک ۳٫۵ میلیمتری برای اتصال است.

لازم به ذکر است که کابل یا همان سیم هندزفری Sony NS-10 به صورت تخت و فلت طراحی شده است که این موضوع باعث می شود که کابل شما کمتر دچار گره خوردگی شود و دردسرهای باز کردن گره های آن کمتر از پیش شود.

برچسب ها