هندزفری دورگردنی مموری خور

  • کیفیت بالا
  • مدت پخش 2 ساعت موزیک

120,000 تومان بدون مالیات.

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

هنگامی که می خواهید فعالیت زیادی انجام دهید و همزمان به موسیقی نیز گوش فرا دهید، بهترین حالت برای انجام این کار، استفاده کردن از هندزفری های بلوتوثی است. این محصولات به دلیل اینکه بدون سیم متصل می شوند و شما می توانید بدون هیچ مزاحمتی به موسیقی گوش دهید، بسیار ایده آل بر شمرده می شوند، چرا که سیم های هندزفری بعضی از اوقات به تعبیری دست و پا گیر هستند و نمی گذارند که شما راحت تر به فعالیت های خود بپردازید. برای مثال، هنگام ورزش کردن ، دویدن و… هندزفری های بلوتوثی بسیار مناسب هستند.

هندزفری دورگردنی با طراحی خوبی که دارد، به خوبی دور گردن شما قرار می گیرد و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این هندزفری قسمتی دارد که دور گردن شما قرار می گیرد و بدین شکل نیست که شما فقط سیم هندزفری را دور گردن خود داشته باشید. بدین صورت راحت تر می توانید از آن استفاده کنید و تقریبا مطمئن خواهید بود که هنگام فعالیت های مختلفی از جمله ورزش کردن هم، هندزفری دورگردنی از گردن شما نمی افتد.

شما قادر هستید که از طریق بلوتوث به این محصول متصل شده و هر آنچه را که می خواهید، توسط آن پخش کنید و بشنوید. نسخه بلوتوث بکار رفته در این محصول،  ورژن 5 است و این نسخه از بلوتوث نسبت به نسخه های قبلی مزیت هایی نیز دارد که می توان از جمله آن ها به کمتر مصرف کردن باتری و پایداری بهتر در اتصال اشاره کرد؛ برد هندفری دورگردنی برابر با ۱۰ متر می باشد. غیر از این روش، شما می توانید موسیقی را از طریق رم میکرو SD بشنوید، چراکه در این محصول جایگاهی برای قرار گیری رم میکرو اس دی نیز وجود دارد، امکانی که در خیلی از محصولات مشابه قرار ندارد.

بیسیم
بلوتوث, مموری کارت
5
2 ساعت
1.5 الی 2 ساعت
10 متر

برچسب ها