Battlefield V PC 8DVD

  • آخرین آپدیت

  • فشرده سازی اختصاصی با نصب آسان

32,000 تومان بدون مالیات.

بازی Battlefield V جدیدترین نسخه از سری موفق و پرطرفدار Battlefield است که در سبک اکشن و شوتر اول‌شخص توسط استودیو EA DICE ساخته شده است. نسخه بتای این بازی در شهریورماه عرضه شد و پس از سه ماه، نسخه اصلی بازی در اوایل آذر ۹۷ منتشر شد.قسمت جدید از سری بتلفیلد در ادامه نسخه قبلی جریان دارد. الکترونیک آرتز پس از کسب موفقیت بازی Battlefield 1 در به تصویر کشیدن جنگ جهانی اول، این بار به سراغ جنگ جهانی دوم رفته است؛ جنگی که در اغلب بازی‌های اکشن و جنگی استفاده شده. همانند نسخه قبلی، اسلحه‌ها و وسایل نقلیه گوناگون در گیم‌پلی Battlefield V گنجانده شده‌اند که این بار طراحی آن‌ها متناسب با فضای جنگ جهانی دوم بوده است. لوکیشن‌های بازی نیز در فضاهایی متنوع مانند بیابان‌های آفریقایی و مناطق کوهستانی اروپا واقع شده‌اند. وقایع بازی، اتفاقاتی هستند که کمتر تا کنون به تصویر کشیده شده‌اند و شما با فضایی بدیع از جنگ جهانی دوم روبه‌رو خواهید بود.

اولین مورد از تغییرات ایجاد شده عمده، مربوط به حرکات سربازان و ادم هاست. در این نسخه می توانید نارنجک های پرتاب شده ی توسط دشمنان را به سمت خودشان پرتاب کنید، هنگام خوابیدن به سمت عقب حرکت کنید، هنگام نشستن با سرعت به جلو بروید و همچنین غلط زدن، پریدن و تیراندازی از مکان هایی که قبلا امکان پذیر نبودند در این نسخه وجود خواهد داشت و امکان پذیر خواهند بود. هنگام دویدن در روی مناطق گلی ذرات گل به محیط افراط پرت خواهند شد و کوچکترین جزئیات مورد توجه قرار گرفته اند.

محیط بازی بتلفیلد ۵ بر اساس حرکات و اعمال شما واکنش نشان می دهد. برای مثال هنگام حرکت در بین علف ها و پوشش گیاهی، سبزه ها و پوشش گیاهی به طور کاملا واقع گرایانه تکان میخورند. این جور ویژگی‌ها فقط برای زیبایی ظاهری نیستند و در گیم پلی هم تاثیر گذارند. برای مثال شما به خاطر همین تکان خوردن پوشش گیاهی می توانید یک تک تیرانداز که در بین سبزه ها پنهان شده است را شناسایی کنید. همچنین حرکات سوم شخص دیگر بازیکنان در دانلود Battlefield V بسیار بهبود یافته است. برای مثال هنگامی که در بخش چند نفره تعدادی سرباز را مشاهده می کنید که هنگام دویدن هستند، برخلاف نسخه ی قبل که تمامی افراد یکسری حرکات یکسان و مشابه داشتند، این بار حالت های مختلف را مشاهده خواهید کرد.

آموزش نصب :

DVD
8 گیگابایت
Nvidia GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
Intel Core i5 6600K, AMD FX-6350
18 سال
7/8/8.1/10 فقط 64 بیت
8
کالادنا
CPY

برچسب ها