Shadow of the Tomb Raider PC 5DVD

  • نسخه The Path Home

25,000 تومان بدون مالیات.

بالاخره نسخه کرک شده بازی Shadow of the Tomb Raider یا همان SOTTR پس از گذشت حدودا ۲ماه توسط گروه CPY منتشر شد. این کرک دارای تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی منتشرشده برای این بازی تا ۱۷م نوامبر ۲۰۱۸ می باشد. آموزش نصب کامل به همراه تمامی نسخه های فشرده در ادامه مطلب برای شما عزیزان قرار گرفته است. با وبسایت دانلودها همراه باشید…!

دانلود بازی Shadow of the Tomb Raider از جایی آغاز می‌شود که لارا و جونا در حال سفر هستند و به دلیل شدت گرفتن طوفان هلیکوپتر آن‌ها سقوط کرده و لارا همراهانش را گم می‌کند. اما آن‌ها به چه دلیل و به کجا در حال سفر هستند؟ بازی بای یک فلش بک به این سوال ما پاسخ می‌دهد. داستان بازی باز هم مربوط به لارا و انجمن Trinity می‌شود که می‌خواهند دنیا را نابود کنند. البته این بار این برداشتی است که لارا از صحبت‌های دکتر دومینگز داشته و ما نیز این برداشت را باور داریم.

در ابتدای بازی لارا یک خنجر باستانی را پیدا کرده و آن را می‌دزدد عملی که سبب ایجاد یک سونامی در مکزیک می‌شود و لارا پس از نبردی سخت، در نهایت به اجبار خنجر را به دکتر دومینگز تقدیم می‌کند. داستان بازی کماکان عالی به نظر می‌رسد و نسبت به نسخه‌های قبلی افت نداشته است. به بهترین شکل ممکن در Shadow of the Tomb Raider به شخصیت‌ها پرداخته شده و در مورد گذشته آن‌ها مطالبی وجود دارد که با خواندنشان می‌توانید اطلاعات خود را بالاتر ببرید.

The Path Home آخرین بسته الحاقی بازی Shadow of The Tomb Raider است. بعد از پایان بازی ممکن است فکر کنید که دیگر همه‌چیز به آخر رسیده است اما هنوز یک سری مناطق گم‌شده وجود دارند که Lara باید از طریق تونل‌های تاریخی به جستجوی آن‌ها بپردازید. ماجراجویی‌های جدیدی پیش روی شما قرار دارد و باید با چالش جدید معابد دست‌وپنجه نرم کنید و این معبد جدید برای سال‌هاست که مخفی مانده است و در طلب یک ماجراجوست که تله‌های مختلف خود را بنماید. علاوه بر این‌ها لباس جدیدی به نام Midnight Sentinel Outfit نیز اضافه‌شده است که دوام شما در مبارزات را بالا می‌برد و همچنین کمان جدیدی نیز در شکار دشمنان به شما کمک خواهد کرد. توانایی جادویی جدید نیز به Lara اجازه می‌دهد تا منابع کمتری را برای تهیه تیرها سمی و سلاح‌های کار درست خرج کند. همچنین بخش حملات بازمان محدود نیز در تمامی معابد و بازی اصلی در دسترس است.

DVD
8 گیگابایت
Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
18 سال
7/8/8.1/10 فقط 64 بیت
5
CODEX

برچسب ها