Mad Max The Road Warrior PC 1DVD

  • نصب آسان
  • بدون نیاز به کرک
  • اخرین نسخه بازی Mad Max یعنی Road Warrior منتشر شد. این نسخه، در Origin منتشر شده است و قفل دنوو ندارد . هم چنین، دی ال سی انحصاری نسخه پلی استیشن ۴ با نام Road Warrior و دی ال سی نسخه ایک باکس با نام Grizzlegrinda و پک اختصاصی نسخه DVD با نام Sawmeister در این نسخه اعمال شده است.

4,000 تومان بدون مالیات.

سری فیلم‌های Mad Max از ابتدای عرضه‌شان به یکی از پرطرفدارترین سری‌های هم سبکشان تبدیل شدند، سه‌گانه‌ای که حدود ۳۰ سال پیش بر روی پرده نقره‌ای سینماها رفت و از آن دوران به بعد با اقتباس‌های زیادی در رسانه‌های سرگرمی روبرو شد. آخرین بازی ویدئویی اقتباسی از این سری در سال ۲۰۱۵ منتشر و با بازخوردهای نسبتاً خوبی نیز از سوی گیمر ها و منتقدین این حوزه روبرو شد. این بازی در مسیری متفاوت از فیلم‌هایش حرکت می‌کند و به هیچ عنوان یک بازی تبلیغاتی برای فروش آثار سینمایی‌اش نیست.استودیو آوالانچ که بازی‌هایی چون Just Cause را در کارنامه کاری‌اش دارا است، وظیفه ساخت این بازی را بر عهده داشت که اتفاقاً بسیار هم خوب عمل کرد. قابل ذکر است خالق سری اصلی فیلم‌های مدمکس یعنی جورج میلر نیز از ابتدا تا انتهای ساخت این بازی همکاری‌هایی با Avalanche Studios داشته است، تا در این بازی شاهد یک دنیای بی عیب نقص باشیم. داستان بازی نیز به صورت کاملاً مستقل از فیلم‌های این سری کار شده، و هیچ‌گونه شباهتی نسبت به آثار جورج میلر در آن مشاهده نمی‌شود.

مدمکس، دنیایی آخر و الزمانی در دل بیابان‌های گرم و خشک را روایت می‌کند، جایی که هر جنبنده در آن باید برای زنده ماندن و بقا بجنگد و شاهد هیچ گونه گونه ثبات و آرامشی در آن نیستیم، مکس نیز در این دنیای وحشی رها شده و تمام سعی‌اش را برای زنده ماندن به هر قیمتی به کار می‌گیرد. مکس در ابتدای روند بازی با مکانیکی به نام چامباکت آشنا می‌شود، چام به مکس در تعمیر ماشینش کمک و تبدیل به یک دوست خوب برای مکس می‌شود. او حتی در مبارزه‌هایتان نیز کمک می‌کند!، به این ترتیب که ماشینتان را کنترل و به شما وقت برای شلیک با اسلحه های سرد و گرم به سمت دشمنانتان را می‌دهد. علاوه بر این، در مواقعی که ماشین با خرابی مواجه می‌شود به سرعت به جلوی ماشین می‌پرد و به تعمیر آن می‌پردازد. آب اصلی‌ترین عامل حیاط و بزرگ‌ترین ثروت این دنیای بی رحم است، بنزین نیز در کنار آن از اهمیت بالایی برخوردار است. البته من در طول بازی زیاد به دنبال بنزین نگشتم و نتوانستم کسی را پیدا کنم که در پیدا کردن آن با مشکل بر خورده باشد.

پیدا کردن آب و غذا در این دنیا بسیار پر اهمیت است، و برای انرژی گرفتن باید به جستجو برای آن‌ها بپردازید. شاید تصورتان غذایی لذیذ باشید، اما سخت در اشتباهید. غذاهای بازی می‌توانند کرم‌هایی باشند که در حال تجزیه بدن یک جسدند یا گوشت بدن خزنده‌های گوناگون!.

DVD
6 گیگابایت
NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7870
Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
18 سال
7/8/8.1/10 فقط 64 بیت
1
FitGirl

برچسب ها