کی سان

شرکت کی سان صنعت ایرانیان، سال ۱۳۸۶ با هدف تامین قطعات رایانه ای شخصی و قابل حمل و ارتقای دانش فنی تولید محصولات ICT آغاز به فعالیت نمود. در راستای نیل به اهداف اصلی جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت کشور و اشتغال زایی، پس از سالها تلاش و طی مراحل واردات محصولات کامل، محصولات نیمه ساخته و مونتاژ، امروز به لطف پروردگار و همت مدیران، کارمندان و کارگران این مجموعه، با بیش از ۱۲۰ پرسنل دارای کارخانه تولیدی و انبار مجهز به تجهیزات روز دنیا می باشد و در حال حاضر تنها تولید کننده ۱۰۰% کیس رایانه، منبع تغذیه، صفحه کلید و ماوس رایانه در ایران با برند خوشنام SADATA است.
افق دید کی سان تنها محدود به داخل کشور نمی شود و با هدف اشتغال زایی هرچه بیشتر و توسعه صادرات و تولید داخلی، به زودی محصولات تمام ایرانی کی سان فراتر از مرزهای ایران ارسال خواهد شد و این شرکت به سهم خود ایران را در زمینه تولید و صادرات محصول با کیفیت ایرانی سربلند خواهد کرد.

SADATA

شرکت سادیتا SADATA یک نام آشنا برای اکثر افرادی است که از کامپیوتر لوازم جانبی آن استفاده می کنند. این شرکت با تنوع بسیار بالا در محصولات در کنار کیفیت مطلوب و قیمت مناسب توانسته است بخش قابل ملاحظه ای از بازار این محصولات را در اختیار خود بگیرد.

محصولات این کمپانی شامل انواع موس و کیبورد با سیم، موس و کیبورد بی سیم، کیس، گیم پد، پاور کامپیوتر، فن و کول پد می باشد.

سطح تنوع و دایره قیمت محصولات این شرکت در حدی وسعت دارد که شما را میان بسیاری از انتخابات فراوان قرار می دهد. کیفیت و قیمت مناسب این تولیدات نیز در کنار ویژگی پیشین به عنوان مهمترین علت های شهرت و محبوبیت این برند در بازار گشته است.

ستان تهران، تهران، منطقه ۳، خیابان آفریقا – نبش کوچه زاگرس -پلاک 11 – واحد 10

تلفن تماس: ۰۲۱۳۶۴۲۳۵۸۵
ایمیل: info@k-sunco.com

خدمات پس از فروش
تعریف جامع خدمات پس از فروش عبارتست از: تمام عملیاتی که پس از فروش(و در بسیاری مواقع، پس از ارسال) انجام می گیرد. این عملیات ممکن است شامل نصب، آموزش، تعمیر گارانتی-محور و پشتیبانی از تعویض قطعات می باشد. خدمات پس از فروش موضوعی بسیار مهم است، بخصوص زمانی که فاضله بین فروشنده و خریدار در خرید و فروش های کشوری و بین المللی زیاد می شود.

شرکت کی سان صنعت ایرانیان در بکارگیری خدمات پس از فروش رضایت مشتریان خود را در همه ابعاد در نظر داشته است. چرا که این مقوله، فرآیندی دو سر برد محسوب می شود.

در اختیار داشتن فضایی جداگانه از کارخانه و دفتر مرکزی برای تمهدیات خدمات پس از فروش، فضا را برای رسیدگی به تمامی امور مربوط به دغدغه های مشتری را کاملا فراهم کرده است. خدمات پس از فروش کی سان، همیشه و همه جا، در همه‌ی شرایط، بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.

برای مشاهده دیگر اطلاعات به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید.

کی سان