درباره وریتی VERITY

وریتی از یک شرکت های نوظهور در بازار آی تی ایران است. برند Verity با وجود گذشت تنها چند سال از حضورش در بازار، توانسته است با تنوع بالا فلش مموری و کارت حافظه در کنار قیمت مناسب و اقتصادی به یکی از برندهای پرفروش در زمینه حافظه در ایران تبدیل شود.

وریتی بعد از تثبیت حضور خود با قیمت های مقرون به صرفه در بازار حافظه، وارد حوزه پخش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر نیز شده است. هم اکنون اقلامی نظیر پاوربانک، کابل و تبدیلات و … با برند VERITY در بازار وجود دارند و بازار رو به رشدی برای این شرکت پیش بینی می شود.

بازرگانی صبا، نمایندگی گارانتی وریتی

شرکت بازرگانی صبا، با سابقه درخشان در زمینه توزیع محصولات حافظه با برند های معتبر و مطرح جهان همواره توانسته نقش بسزایی در تامین تقاضای مشتریان داشته باشد.

مرکز گارانتی بازرگانی صبا یا نام اختصاری گارانتی SDC به تازگی به نام تجاری آسان سرویس تغییر نام داده است.

با نظر به این که خط مشی شرکت بازرگانی صبا همواره بر محور کیفیت محصولات می باشد، مفتخریم تا با ارائه خدمات پس از فروش بلند مدت و گارانتی محصولات خود، بیش از پیش بر اهمیت این اصل مهم افزوده و رضایت مشتریان را جلب نمائیم.

اینک مفتخریم پس از رایزنی های فشرده، نمایندگی انحصاری توزیع و خدمات پس از فروش شرکت معتبر Verity را اخذ نمائیم. این شرکت حضوری فعال در زمینه محصولات حافظه داشته و کیفیت بالا و تنوع محصولات از شاخصه های برتر آن به شمار می رود.

شما می توانید برای بهره مندی از گارانتی محصولات وریتی VERITY از یکی از سه روش زیر استفاده کنید:

مراجعه به آدرس سایت شرکت بازرگانی صبا sdcorp.ir

تماس با دفتر مرکزی شرکت : ۰۲۱۶۶۷۶۲۳۶۶ آقای خیرخواه همه روزه ۹ تا ۵ و پنج شنبه ها ۹ تا ۱

مراجعه به نمایندگان فروش منتخب

 

برای سهولت در استفاده از گارانتی محصولات وریتی قبل از مراجعه حضوری به دفاتر خدماتی به نکات زیر توجه کنید:

حتما پک محصول را برای استفاده از گارانتی وریتی به همراه داشته باشید.

برای محصولات فلش مموری و کارت حافظه (رم) حتما در چند سیستم مختلف فرمت کردن حافظه را امتحان کنید تا از نبود مشکل نرم افزاری مطمئن شوید.

در صورت وجود اطلاعات مهم بر روی کارت حافظه حتما قبل از تحویل به مرکز گارانتی به بک آپ گیری از آن اقدام کنید. مراکز گارانتی مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود در حافظه نخواهند داشت.

هر گونه آسیب فیزیکی به بدنه محصولات در اثر استفاده نادرست ، شامل گارانتی نخواهد بود.