H-844 bluetooth speaker

( 109929 )

70,000 تومان بدون مالیات.

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

اسپیکر بلوتوثی رم و فلش خور H-844

اسپیکر ها که به یکی از محصولات پر مصرف جوامع مختلف دنیا تبدیل شده اند امروزه قابلیت های متفاوتی را به ما ارائه می دهند. اسپیکر H-844 یک بلندگو با قابلیت پخش موسیقی از فلش مموری USB و رم میکرو SD است ولی این دو تنها ورودی های این اسپیکر نیستند و شما می توانید با اتصال به بلوتوث دستگاه ، یا به وسیله یک کابل صدای AUX ، موسیقی مورد نظر خود را پخش کنید و از آن لذت ببرید.

صدای این اسپیکر به لطف بلندگوهایش، موسیقی را با کیفیت مناسبی برای شما پخش می کند. کیفیت صدای پخش شده از این اسپیکر استریو می باشد. بنابراین صدایی که می شنوید بسیار طبیعی تر است، چرا که تفاوت منبع تولید صدا را به راحتی متوجه می شوید. اگر در این باره بخواهیم مثالی ساده بزنیم، باید به یک گروه موسیقی اشاره کنیم که شما با گوش دادن به آن ها می توانید به راحتی تفاوت صدای آلات موسیقی مختلف به کار رفته در آن را متوجه شوید.

زمان پخش موسیقی در این اسپیکر به تقریبا 5 ساعت می رسد. شارژ H-844 توسط کابل MicroUSB موجود در پک خود صورت می گیرد. پورت های ورودی این اسپیکر در پشت آن قرار دارد که شما می توانید فلش USB ، رم micro SD یا کابل صدای AUX را از این طریق به دستگاه منتقل کنید.

شما می توانیدبا متصل کردن تلفن همراه خود یا رایانه شخصی که دارای بلوتوث باشد، از این اسپیکر بدون نیاز به اتصال مستقیم استفاده کنید. قابلیت پخش صدا در هنگام مکالمه نیز از ویژگی های دیگر این اسپیکر است، تا زمانی که شما در حال گوش دادن به موسیقی تماسی دریافت می کنید، به آن پاسخ داده و با اتمام آن بدون نیاز به اتصال مجدد، دوباره به موسیقی خود گوش بسپارید. دکمه های کم و زیاد کردن صدا ، روشن و خاموش و وصل مکالمه، روی سطح بالایی اسپیکر تعبیه شده اند.

از دیگر ویژگی های H-844 بهره مندی از قابلیت NFC است که به شما امکان پخش موسیقی از این طریق را هم می دهد. H-844 با داشتن ظاهر زیبا در کنار کیفیت مطلوب در ساخت، یک اسپیکر با قیمت مناسب است که شما می توانید آن را از فروشگاه  تهیه کنید.

بیسیم
بلوتوث, مموری کارت, فلش, NFC
4 ساعت