H-955 bluetooth speaker

قابلیت پخش موسیقی از رم میکرو ، فلش مموری USB و بلوتوث

دارای صدای استریو و عمر باتری مناسب – دارای رنگبندی – پخش FM

ظرفیت باتری 2000mAh

ناموجود بدون مالیات.

اسپیکر بلوتوثی رم و فلش خور H-955

اسپیکر ها که به یکی از محصولات پر مصرف جوامع مختلف دنیا تبدیل شده اند امروزه قابلیت های متفاوتی را به ما ارائه می دهند. اسپیکر H-955 یک بلندگو با قابلیت پخش موسیقی از فلش مموری USB و رم میکرو SD است ولی این دو تنها ورودی های این اسپیکر نیستند و شما می توانید با اتصال به بلوتوث دستگاه با برد 15 متر ، موسیقی مورد نظر خود را پخش کنید و از آن لذت ببرید.

صدای این اسپیکر به لطف بلندگوهایش، موسیقی را با کیفیت مناسبی برای شما پخش می کند. کیفیت صدای پخش شده از این اسپیکر استریو می باشد. بنابراین صدایی که می شنوید بسیار طبیعی تر است، چرا که تفاوت منبع تولید صدا را به راحتی متوجه می شوید. اگر در این باره بخواهیم مثالی ساده بزنیم، باید به یک گروه موسیقی اشاره کنیم که شما با گوش دادن به آن ها می توانید به راحتی تفاوت صدای آلات موسیقی مختلف به کار رفته در آن را متوجه شوید.

اسپیکر بلوتوثی رم و فلش خور H-955 توسط کابل MicroUSB موجود در پک خود صورت می گیرد. پورت های ورودی این اسپیکر در پشت آن قرار دارد که شما می توانید فلش USB و رم micro SD را از این طریق به دستگاه منتقل کنید. ظرفیت باتری این اسپیکر برابر با 2000 میلی آمپر بوده و توان خروجی آن ، معادل 3 وات است. مدت زمانی هم که طول می کشد تا H-955 به طور کامل شارژ شود، 4 الی 5 ساعت می باشد. لازم به ذکر است که مدت زمان پخش موسیقی در این اسپیکر برابر با 8 ساعت است. البته شما امکان پخش موسیقی را از طریق قابلیت NFC نیز دارید.

شما می توانید با متصل کردن تلفن همراه خود یا رایانه شخصی که دارای بلوتوث باشد، از این اسپیکر بدون نیاز به اتصال مستقیم استفاده کنید. نسخه بلوتوث بکار رفته در این اسپیکر ، ورژن 3.0 می باشد که نسبت به نسخه های دیگر، باتری کمتری مصرف می کند. قابلیت پخش صدا در هنگام مکالمه نیز از ویژگی های دیگر این اسپیکر است، تا زمانی که شما در حال گوش دادن به موسیقی تماسی دریافت می کنید، به آن پاسخ داده و با اتمام آن بدون نیاز به اتصال مجدد، دوباره به موسیقی خود گوش بسپارید. دکمه های کم و زیاد کردن صدا ، روشن و خاموش و وصل مکالمه، روی سطح بالایی اسپیکر تعبیه شده اند.

از دیگر ویژگی های H-955 قابلیت پخش FM می باشد. H-955 با داشتن ظاهر زیبا در کنار کیفیت مطلوب در ساخت، یک اسپیکر با قیمت مناسب می باشد.

5.5*3.6*14.5 میلی متر
200 گرم
بیسیم
بلوتوث, مموری کارت, فلش, NFC
3
2000 میلی آمپر
4 ساعت
4-5 ساعت
3 وات