میکروفون و اسپیکر WSTER WS-858

( )
  • امکان پخش موسیقی از طریق بلوتوث، رم میکرو SD و فلش USB
  • استفاده به عنوان میکروفون ، بدون نیاز به وسیله اضافی دیگری

80,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

میکروفون و اسپیکر WSTER WS-858

میکروفون دارای اسپیکر وستر را هم می توان با سیم و هم بدون سیم استفاده کرد. میکروفون wster را می توانید به گوشی خود هم با کابل و هم به وسیله ی بلوتوث متصل کنید. این اسپیکر و میکروفون به راحتی با گوشی های اندرویدی و آیفون اتصال برقرار می کند. WSTER WS-858 دارای خاصیت چند لایه کاهنده نویز و صدای اکو است.

میکروفون دارای حساسیت بالایی است. میکروفون وستر با داشتن اسپیکر بر روی خودش، شما را از خرید هر نوع وسیله ی اضافی دیگر برای میکروفونتان خلاص میکند؛ و البته میکروفون وستر مدل WS858 قابلیت ضبط صدا را نیز دارد. با داشتن باتری درون خود قادر خواهد بود به مدت ۸ ساعت روشن بماند و قابلیت استند بای آن نیز ۳۶۰ ساعت است.

البته گفتنی است که تمامی اعداد فوق در محیط های آزمایشگاهی بدست آمده اند و ممکن است با زمانی که خود آن ها را مورد استفاده قرار می دهید اندکی متفاوت باشند.

 

از دیگر ویژگی هایی که می توان برای این محصول ذکر کرد، امکان گوش دادن به رادیو FM است که شما را قادر می سازد تا به این موج های رادیویی گوش فرا دهید. با WS-858 شما امکان کنترل موسیقی را نیز دارید، چراکه این قابلیت با وجود کمه های تعبیه شده بر روی آن برای شما ممکن شده است. از طریق رم میکرو SD و فلش USB نیز شما قادر به پخش موسیقی مورد نظر خود هستید و می توانید آنچه را که می خواهید پخش کرده و گوش کنید.

بلوتوث, مموری کارت, فلش
4.0
1 ساعت
5 وات

برچسب ها